Kurumsal

Biz Kimiz ?

Leonardo, Raffaello, Bach, Mozart… Hepsinin ortak noktası tıpkı bizim gibi sanata olan sonsuz tutkuları. Nota Sanat Merkezi, Kocaeli’de yaşayan ve sanata karşı aynı tutkuyu paylaşan herkesi bir araya getirmek amacıyla kuruldu. Amacımız, her öğrenciyi kendi hedefleri doğrultusunda sanatsal bir keşif yolculuğuna çıkarmaktır.
İlham perisine kavuşmak isteyen herkesle tanışmayı, onlara yaşamları boyunca özgün eserler yaratma becerisi ve arzusu kazandırmayı amaçlıyoruz. Nota Sanat Merkezi sanat eğitiminin yanı sıra, sanata olan tutkuyu büyütmek için de çabalıyor.
Nota Sanat Merkezi, sertifikası dünyanın her yerinde geçerli olan London College of Music’in resmi eğitim ve sınav uygulayıcı merkezidir. Sınavları geçen her öğrencimiz, uluslararası alanda yetkinliklerini kanıtlamış birer eğitmen ve sanatçı olacaklardır.

Nota Sanat Merkezi’nde öğrencilerimize ne sunuyoruz?

  • Öğrencilerimizin güçlü, zayıf yönleri ve ilgi alanları etrafında yoğunlaşan özel olarak hazırlanmış müfredat.
  • Piyano, keman, çello, gitar, yan flüt, resim ve daha fazlası sayesinde genişletilmiş sanatsal ufuklar.
  • Sanata yönelik hedeflerini keşfetmek isteyen tüm öğrenciler için doğru dersleri almanızı sağlayan çok çeşitli öğretim metotları.
  • Yalnızca eğitim sürecinde değil, ömür boyu sanatçıları cesaretlendirmek ve geliştirmek isteyen öğrenci merkezli, çok yönlü ve rehberli keşif yaklaşımı.
  • Entelektüel açıdan besleyici ve merak uyandırıcı eğitim ortamları.
  • Eğitim sonucunda M.E.B. onaylı kurs sertifikası.
eğitim sistemiizmitizmit davul kursuizmit gitar kursuizmit mebizmit milli eğitim kurslarıizmit piyano kursuizmit resim kursuizmit sanat eğitimiizmit sanat kursumeb onaylı sanat kursumebe bağlı kurslarnota sanat merkezisosyal etkinlik belgesi ne işe yararsosyal etkinlik belgesi ne zaman verilirsosyal etkinlik belgesi nediryeni eğitim sistemiyeni sınav sistemi