KURSLARIMIZ

Eğitim dönemi sonunda M.E.B. onaylı sertifikaya sahip olacağınız kurslarımıza göz atabilirsiniz.

Resim

Renklerin ahenkli dansıyla içinizdeki yaratıcı ruhu keşfetmek için resim kursumuza kaydolun! Herkesin kendini özgürce ifade etmeye ihtiyacı vardır. Resim eğitmenimiz rahatlamanız, kendiniz olmanız, ilham verici hissetmeniz ve kendinizi gerçekten özenle ifade etmenizi sağlayarak içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Eğitmenlerimiz: Seda YÜREK

Ders süresi: Haftada 1 gün, 2 ders saati (1 saat 30 dakika). Dersler 8 kişilik grup dersi (Haftada 1 gün 1 saat 30 dakika) veya birebir olarak (60 dakika) yapılmaktadır.

Hemen Başvur

Bateri

Hayal et… Baterinin ritmlerinde kendini kaybederken hayatı da durduruyorsun. Bittiğinde ise harika hissediyorsun. Öğretmenlerimiz bateri çalmayı neredeyse her şeyden daha çok seviyor ve öğretirken bu enerjiyi kullanıyorlar. Aynı tutkuyu paylaşmak istiyorsan bateri derslerimize kayıt yaptırın ve bateri çalmanın ne kadar eğlenceli olabileceğini kendiniz öğrenin.

Eğitmenlerimiz: Kaan BAHADIR

Ders süresi: Haftada 1 gün, 45 dakikalık özel ders.

Hemen Başvur

Gitar

İnsanlar gitardan bahsettiklerinde aklına ne geliyor? Rock’n Roll, Blues, Jazz, Country… Farklı müzik tarzlarını tanıtarak, gitar çalmanın birçok yolunu gösteriyoruz. Öğrencilere hedeflerini gerçekleştirme, repertuvar oluşturma ve kendinden emin bir gitarist olma fırsatı sunuyoruz. Gitarın bin bir yüzünü keşfetmek için gitar derslerimize kayıt yaptırın.

Eğitmenlerimiz: Direnç Umut ÖZTÜRK ( klasik gitar, bas gitar ) Egemen Anıl KANCA ( klasik gitar, elektro gitar )

Ders süresi: Haftada 1 gün, 45 dakikalık özel ders.

Hemen Başvur

Yan Flüt

Yan flütün masalsı tınısı eşliğinde, öğrencilerimize yenilikçi ve ilgi çekici bir müfredatla yan flüt dersleri sunuyoruz. Doğru ton, parmak yerleştirme, nefes kontrolü gibi flüt derslerinin temelleriyle başlanacak yan flüt kurslarımıza kayıt yaptırın.

Eğitmenlerimiz: Şafak ÇAKAR

Ders süresi: Haftada 1 gün, 45 dakikalık özel ders.

Hemen Başvur

Keman

Keman neden tüm dünyadaki en popüler enstrümanlardan biri? Bunu keşfetmek için keman derslerimize katılın! Eğitmenlerimiz, keman çalmaya hevesli öğrencilerimizin ilgi alanlarını ve hedeflerini öğreniyor ve özelleştirilmiş keman dersleri tasarlıyorlar.

Eğitmenlerimiz: Bahanur AYTAÇ Melike AKIN

Ders süresi: Haftada 1 gün, 45 dakikalık özel ders.

Hemen Başvur

Piyano

Piyano çalmayı öğrenmek güç görünebilir ancak her yaştan herkes piyano çalmayı öğrenebilir. Herkes! Yaratıcılığınızı ifade etmek için harika bir çıkış yolu olan piyano derslerimize kayıt yaptırın. Felsefemiz, piyano öğrenme yolculuğunu heyecan verici bir macera haline getirerek öğrencileri motive etmek. Gerisi zaten kendiliğinden gelecek.

Eğitmenlerimiz: Bahanur AYTAÇ Melike AKIN Şafak ÇAKAR Beyza ÖNAL İnci ARTMAN

Ders süresi: Haftada 1 gün, 45 dakikalık özel ders.

Hemen Başvur
eğitim sistemiizmitizmit davul kursuizmit gitar kursuizmit mebizmit milli eğitim kurslarıizmit piyano kursuizmit resim kursuizmit sanat eğitimiizmit sanat kursumeb onaylı sanat kursumebe bağlı kurslarnota sanat merkezisosyal etkinlik belgesi ne işe yararsosyal etkinlik belgesi ne zaman verilirsosyal etkinlik belgesi nediryeni eğitim sistemiyeni sınav sistemi